Pakiet sesji coachingowych na rozruch dla kobiet wracających po urlopie macierzyńskim i rodzicielskim

Pakiet sesji coachingowych dla powracających mam, to okazja do przyjrzenia się w jaki sposób, na nowo poukładać swoją efektywność w roli pracownika, odpowiednio zarządzając swoim potencjałem oraz uważnością. 

Z jednej strony to wielka radość móc wrócić do pracy po urodzeniu dziecka – wreszcie można na nowo rozwinąć zawodowe skrzydła oraz trochę odpocząć od domowych obowiązków – z drugiej jednak strony to ciągła tęsknota za dzieckiem i mieszanie się spraw zawodowych z życiem prywatnym.  

Z perspektywy pracodawcy to również nowe wyzwania. Powracająca po urlopie macierzyńskim kobieta, w pierwszym okresie bywa zagubiona i przytłoczona. Trudno się dziwić, gdyż jej życie znacznie się zmieniło. 

Efektywność mam w pierwszym okresie po powrocie do pracy bywa niska. Kobieta potrzebuje czasu, aby poukładać sobie swoje priorytety oraz aktywności, dlatego tak ważne jest, aby przyjrzeć się nowym wyzwaniom i trudnościom.

Korzyści dla organizacji:

  • Program został zaprojektowany tak, by uczestniczki w bezpiecznej atmosferze mogły przyjrzeć się pojawiającym się wyzwaniom oraz podjąć konkretne działania pozwalające zadbać o efektywność zawodową. 
  • Poza pracą coachingową w modelu GROW, wykorzystane zostały elementy mentoringu, psychoedukacji oraz zadań wdrożeniowych między sesjami dla uzyskania jak najlepszego efektu. 
  • W trakcie pracy opieramy się na koncepcji WORK FAMILY BALANCE, która jest unikatową formułą pozwalająca efektywnie łączyć życie zawodowym z rodzinnym (czego brakuje w popularnym modelu work life balance).  

Uwaga! Przy 4 lub więcej uczestniczkach istnieje możliwość przeprowadzenia programu w formule coachingu grupowego. 

O programie

Co zawiera program?

  • Pakiet 5 sesji mentoringowo-coachingowych z autorką marki ZrównowaŻona.pl – Kasią Szewczyk.
  • Program zawiera również elementy treningu mentalnego w zakresie budowania równowagi zgodnie z koncepcją work family balance. 
  • Spotkania odbywają się na żywo lub zdalnie – co 1-2 tygodnie. 
  • Pomiędzy spotkaniami pojawiają się niewielkie zadania wdrożeniowe, aby wzmocnić zmianę.

Dla kogo jest ten program?

Pakiet sesji “Na rozruch” skierowany jest do kobiet, które planują powrót lub stosunkowo niedawno wróciły do organizacji po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Zmiana ta, może generować trudność w łączeniu pracy z życiem rodzinnym, przez co efektywność zawodowa mam może być niższa. 

Niewystarczające dbanie o WORK-FAMILY BALANCE może doprowadzić do chronicznego stresu i zmęczenia a to w konsekwencji do wypalenia zawodowego i innych problemów zdrowotnych, które wpływają na efektywność pracowników oraz ich absencje. 

Prowadząca warsztat

Katarzyna Szewczyk – twórczyni marki zrówNOWAżona.pl, trenerka mentalna kobiet, poszukujących życiowej równowagi. Wspiera kobiety w odkrywaniu swojej wewnętrznej, autentycznej siły. Skutecznie pomaga łączyć życie rodzinne z zawodowym. 

Certyfikowany Coach ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC. Dyplomowana trenerka biznesu Akademii SET®. Prywatnie żona i mama dwóch synów, która każdego dnia podejmuje działania, by krok po kroku przybliżać się do poczucia spełnienia i szczęścia. 

Potrzebujesz czegoś innego?

Skontaktuj się ze mną a wspólnie stworzymy rozwiązanie odpowiadające potrzebom Twojego biznesu!

Pobierz bezpłatny eBook

Poradnik dla sfrustrowanych!
Jak zadbać o swoje potrzeby i wyjść poza rolę mamy, żony i gospodyni